čas serveru: 23:32:51

Elisabeth Paetz-Kalich

Název: Kachny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 15 minut 8 vteřin
( 22.01.2026 21:48:00 )

Id aukce: 7429

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)