Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 7429