čas serveru: 21:15:08

Mario Ticvlin

Název: Námluvy

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1917, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 782