čas serveru: 06:32:31

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 71 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 082