čas serveru: 15:23:26

Robert Holzer

Název: Z Posázaví

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1912, stav původní )

Rozměr: 78 x 98 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 832