čas serveru: 04:54:30

St. Sedlán

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 837