čas serveru: 14:03:02

Alexei Vasilievich Hanzen

Název: Dubrovník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 6. září 1934, bohatě zdobený rám, stav slušný )

Rozměr: 17 x 23,5 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 863