čas serveru: 17:54:00

Toyen - Marie Čermínová

Název: Skořápky

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 871