čas serveru: 17:05:14

Josef Čapek

Název: Na cestičce

( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 33 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 877