čas serveru: 17:57:53

Josef Istler

Název: Surrealistická kompozice

( signováno vpravo dole, datováno 74, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 31,5 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 890