čas serveru: 10:22:16

Daniel Pešta

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 899