čas serveru: 16:27:31

R. Petrovský

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )

Rozměr: 60 x 71 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 916

500 Kč 14.10.2019 21:16:15