Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 43, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 53,5 x 67 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 920