čas serveru: 20:25:20

Leopold Musil

Název: Jarní den v sadech

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 43, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 53,5 x 67 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 920