čas serveru: 11:01:25

Otakar Kubín

Název: Luční kvítí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 37 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 921