čas serveru: 10:36:09

František Max

Název: Chrám sv. Mikuláše

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 936