čas serveru: 14:26:29

Bordenave

Název: Přístav a plachetnice ( Côte d´Azur )

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 939