čas serveru: 19:30:29

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 24,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 094

600 Kč 17.06.2019 14:17:32
500 Kč 02.06.2019 18:52:57