čas serveru: 09:16:06

Václav Dobrý

Název: Předjaří

( signováno vpravo dole, datováno 44, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 943