Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
studie obrazu Skály na normandském pobřeží při západu slunce viz. Monografie Václav Radimský č. katalogu 117, strana 107 obraz byl nalezen při restaurování obrazu Václava Radimského Francouzská krajina )
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Id aukce: 947