čas serveru: 23:50:36

Václav Radimský

Název: Skály na normandském pobřeží při západu slunce

Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
studie obrazu Skály na normandském pobřeží při západu slunce viz. Monografie Václav Radimský č. katalogu 117, strana 107 obraz byl nalezen při restaurování obrazu Václava Radimského Francouzská krajina )
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

Id aukce: 947