čas serveru: 18:51:31

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1931-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 096

600 Kč 17.06.2019 14:17:55
500 Kč 02.06.2019 18:55:13