čas serveru: 20:09:06

František Líbal

Název: Akt

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 96 x 130 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 970

Účastníci: 5

Příhozy: 29

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
35 000 Kč 08.10.2019 11:02:01
34 000 Kč 06.10.2019 21:31:05
33 000 Kč 04.10.2019 19:16:17
25 000 Kč 04.10.2019 19:15:50 Přehozeno limitem
25 000 Kč 04.10.2019 19:15:50
17 500 Kč 04.10.2019 19:15:09 Přehozeno limitem
17 000 Kč 04.10.2019 19:15:09
16 500 Kč 30.09.2019 16:35:08 Přehozeno limitem
16 000 Kč 30.09.2019 12:08:08
15 500 Kč 30.09.2019 10:51:01
15 000 Kč 30.09.2019 10:50:48 Přehozeno limitem
14 500 Kč 30.09.2019 10:50:48
14 000 Kč 28.09.2019 11:05:42 Přehozeno limitem
13 500 Kč 28.09.2019 11:05:42
13 000 Kč 27.09.2019 21:10:27 Přehozeno limitem
12 500 Kč 27.09.2019 21:10:27
12 000 Kč 26.09.2019 22:43:47 Přehozeno limitem
11 500 Kč 26.09.2019 21:27:22
11 000 Kč 25.09.2019 17:24:57
10 500 Kč 24.09.2019 20:51:43
10 000 Kč 23.09.2019 16:29:11 Přehozeno limitem
10 000 Kč 23.09.2019 16:29:11
9 500 Kč 23.09.2019 16:29:07 Přehozeno limitem
9 000 Kč 23.09.2019 16:29:07
8 500 Kč 23.09.2019 16:29:02 Přehozeno limitem
8 000 Kč 23.09.2019 16:29:02
7 500 Kč 23.09.2019 16:28:53 Přehozeno limitem
7 000 Kč 23.09.2019 16:28:53
6 500 Kč 23.09.2019 00:08:25 Přehozeno limitem