Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 14,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 979