čas serveru: 22:04:47

Josef Čapek

Název: Rybníček

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 24,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 098