čas serveru: 23:59:09

František Škrabánek

Název: Alenka a Věroslav na žních

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 980