Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn včetně rámu,, stav perfektní )
Rozměr: 70,5 x 115,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 999