čas serveru: 02:05:53

Vladislav Hlávka

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn včetně rámu,, stav perfektní )

Rozměr: 70,5 x 115,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 999