čas serveru: 04:52:59

Probíhající aukce

Joan Mirö

Název: Květina s motýlem

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně certifikát
rozměr ve výřezu 49 x 38 cm

Rozměr: 49 x 38 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 6 minut 59 vteřin

Id aukce: 2605

Josef Bravenec

Název: Překládání písku v Holešovicích

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 9 minut 59 vteřin

Id aukce: 2602

Rudolf Jelínek

Název: Lekníny za chalupou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 12 minut 59 vteřin

Id aukce: 2601

Toyen - Marie Čermínová

Název: Vlk a ryba

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 15 minut 59 vteřin

Id aukce: 2593

Banksy

Název: Art Sale - Red

Spray Paint
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 56 x 38 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 18 minut 59 vteřin

Id aukce: 2587

Název: Chaloupka

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 21 minut 59 vteřin

Id aukce: 2566

Miroslav Kučera

Název: Lesní interier

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 24 minut 59 vteřin

Id aukce: 2574

Josef Písecký

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )

Rozměr: 51 x 69 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 27 minut 59 vteřin

Id aukce: 2577

Jaromír Schoř

Název: Z bojů o Duklu

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 105 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 30 minut 59 vteřin

Id aukce: 2603

Banksy

Název: Have a nice day - Red

Spray Paint

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 33 minut 59 vteřin

Id aukce: 2588

Cína Jelínek

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27,5 x 40 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 36 minut 59 vteřin

Id aukce: 2571

Název: MALLEUS MALEFICARUM - Kladivo na čarodejnice

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 39 minut 59 vteřin

Id aukce: 2569

Augustin Satra

Olej / lepenka
konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 42 minut 59 vteřin

Id aukce: 2583

Kubík

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 15 x 26 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 45 minut 59 vteřin

Id aukce: 2575

Alfons Mucha

Název: Mladá dívka

( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 48 minut 59 vteřin

Id aukce: 2607

Jiří Anderle

Název: Dívka s ovocem

Kolorovaná litografie

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 51 minut 59 vteřin

Id aukce: 2606

J. Löbl

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 54 minut 59 vteřin

Id aukce: 2614

K. Brdíčko

Název: Meandr

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 7 dnů 15 hodin 57 minut 59 vteřin

Id aukce: 2629

Banksy

Název: Dívka s balónkem

( signováno vlevo dole, kovový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 7 dnů 16 hodin 0 minut 59 vteřin

Id aukce: 2643

Název: Snopy v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 7 dnů 16 hodin 3 minut 59 vteřin

Id aukce: 2633