čas serveru: 03:29:07

Probíhající aukce

B. Hanuš

Název: Svatý Mikuláš

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 76, stav původní )

Rozměr: 17 x 11,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 30 minut 52 vteřin

Id aukce: 1695

Název: Akt ženy

Grafika
Autorský tisk
( signováno vpravo dole, z limitované série 10-ti tisků, stav perfektní )

Rozměr: 29,5 x 21 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 33 minut 52 vteřin

Id aukce: 1776

František Dvořák

Název: Dáma jde lesní cestou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 21 x 12 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 36 minut 52 vteřin

Id aukce: 1777

Banksy

Název: Děvčátko s balonem

( signováno vlevo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 39 minut 52 vteřin

Id aukce: 1780

Název: Říční proud

Olej / plátno

Rozměr: 87 x 107 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 42 minut 52 vteřin

Id aukce: 1786

Čapek

Název: Kočka

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 8,5 x 6 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 45 minut 52 vteřin

Id aukce: 1716

Kadlasová

Název: Květiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )

Rozměr: 17 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 48 minut 52 vteřin

Id aukce: 1724

Název: Kytice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 62 x 40 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 51 minut 52 vteřin

Id aukce: 1746

Šarouk

Název: Plody moře

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 54 minut 52 vteřin

Id aukce: 1747

V. Kovář

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 57 minut 52 vteřin

Id aukce: 1787

Oldřich Koníček

Název: Z lomu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 73 x 83 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 0 minut 52 vteřin

Id aukce: 1676

Vantongerloo

Název: Chlapec

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 75 x 62 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 3 minut 52 vteřin

Id aukce: 1788

Vladimír Komárek

Název: Terasa v Zákupech

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 6 minut 52 vteřin

Id aukce: 1789

Míla Pospíšil

Název: Místo ze Sedlce

Olej / plátno
( žák Otakara Nejedlého, signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 70,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 9 minut 52 vteřin

Id aukce: 1790

František Michl

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 63 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 12 minut 52 vteřin

Id aukce: 1791

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 15 minut 52 vteřin

Id aukce: 1683

Jaroslav Mandl

Název: Zebry

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 70 x 69 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 18 minut 52 vteřin

Id aukce: 1710

Vinšová

Název: Portrét III.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 21 minut 52 vteřin

Id aukce: 1797

Adolf Born

Název: Rodinné koupání s čumilem

Ofset
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 24 minut 52 vteřin

Id aukce: 1798

Erhard Schönicke

Název: Bukový les

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 81 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 17 hodin 27 minut 52 vteřin

Id aukce: 1799