čas serveru: 04:38:35

Probíhající aukce

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 40 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 21 minut 24 vteřin

Id aukce: 2174

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 24 minut 24 vteřin

Id aukce: 2175

T. Hoffmann

Název: Lesní mýtina

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1993, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 27 minut 24 vteřin

Id aukce: 2176

Ochlinský

Název: Chalupa v zimě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 30 minut 24 vteřin

Id aukce: 2183

Mirko Hanák

Název: Koloušek

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav slušný )

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 33 minut 24 vteřin

Id aukce: 2184

Jan Bauch

Název: Dívčí hlava III.

Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1955, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 19 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 36 minut 24 vteřin

Id aukce: 2185

Průša

Název: Šumava

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, v původním stavu )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 39 minut 24 vteřin

Id aukce: 2201

Ernest Paulus

Název: Cestou na dříví

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, belgická škola, stav původní )
původ Belgie

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 42 minut 24 vteřin

Id aukce: 2202

Jan Dědina

Název: Dívka v kroji

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 45 minut 24 vteřin

Id aukce: 2216

Název: Pohled do kraje

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 48 minut 24 vteřin

Id aukce: 2228

František Michl

Název: Pobřeží

Olej / překližka

Rozměr: 12 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 51 minut 24 vteřin

Id aukce: 2294

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 52 x 42 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 54 minut 24 vteřin

Id aukce: 2229

Josef Bravenec

Název: Překládání písku v Holešovicích

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 15 hodin 57 minut 24 vteřin

Id aukce: 2230

Tomáš Šrámek

Název: Albánské moře u Drače

Olej / lepenka

Rozměr: 15 x 23 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 0 minut 24 vteřin

Id aukce: 2232

Jan Orlík

Název: Zátiší s melounem

( signováno vpravo nahoře, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 3 minut 24 vteřin

Id aukce: 2233

Pýcha

Název: Taneček

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2301

František Lange

Název: Motiv z Blatenska

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 6 minut 24 vteřin

Id aukce: 2164

V. Vaner

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 9 minut 24 vteřin

Id aukce: 2166

Votava

Název: Krajinka s řekou

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 12 minut 24 vteřin

Id aukce: 2203

Banksy

Název: I Want Change

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně certifikát

Rozměr: 31 x 24 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 16 hodin 15 minut 24 vteřin

Id aukce: 2217