Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
11 hodin
31 minut
55 vteřin
Id aukce: 6148
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
11 hodin
33 minut
55 vteřin
Id aukce: 6142
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
11 hodin
35 minut
55 vteřin
Id aukce: 6151
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
32 dnů
11 hodin
37 minut
55 vteřin
Id aukce: 6153
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
11 hodin
39 minut
55 vteřin
Id aukce: 6155
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
11 hodin
41 minut
55 vteřin
Id aukce: 6156
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
11 hodin
45 minut
55 vteřin
Id aukce: 6158
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
11 hodin
47 minut
55 vteřin
Id aukce: 6140
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
11 hodin
49 minut
55 vteřin
Id aukce: 6137
Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
11 hodin
51 minut
55 vteřin
Id aukce: 6132
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
32 dnů
11 hodin
53 minut
55 vteřin
Id aukce: 6119
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
11 hodin
55 minut
55 vteřin
Id aukce: 6129
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
11 hodin
57 minut
55 vteřin
Id aukce: 6157
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
12 hodin
1 minut
55 vteřin
Id aukce: 6159
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
12 hodin
3 minut
55 vteřin
Id aukce: 6160
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
32 dnů
12 hodin
5 minut
55 vteřin
Id aukce: 6145
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
12 hodin
7 minut
55 vteřin
Id aukce: 6149
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
12 hodin
9 minut
55 vteřin
Id aukce: 6161
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
32 dnů
12 hodin
11 minut
55 vteřin
Id aukce: 6162
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
12 hodin
15 minut
55 vteřin
Id aukce: 6139