čas serveru: 09:16:04

Probíhající aukce

Název: Zlatá ulička

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 31 minut 55 vteřin

Id aukce: 6148

František Kobliha

Název: Tristan

Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28,5 x 22 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 33 minut 55 vteřin

Id aukce: 6142

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem II.

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 35 minut 55 vteřin

Id aukce: 6151

František Florian

Název: Cubistic thinking

Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 37 minut 55 vteřin

Id aukce: 6153

Vladimír Jandejsek

Název: Danac - Paris

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 39 minut 55 vteřin

Id aukce: 6155

V.V. Novák

Název: Vesnice na Vltavě před zatopením

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )

Rozměr: 50 x 97 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 41 minut 55 vteřin

Id aukce: 6156

Jarmila Zábranská

Název: Chalupa na podzim

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 82 x 67 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 45 minut 55 vteřin

Id aukce: 6158

Eduard Svoboda

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 47 minut 55 vteřin

Id aukce: 6140

Jan Odvárka

Název: Kunětická hora

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 49 minut 55 vteřin

Id aukce: 6137

Josef Liesler

Název: Obětí

Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 51 minut 55 vteřin

Id aukce: 6132

Antonín Hudeček

Název: Horské jezero

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 53 minut 55 vteřin

Id aukce: 6119

( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 55 minut 55 vteřin

Id aukce: 6129

Jaroslav Duha

Název: Na francouzském pobřeží

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 11 hodin 57 minut 55 vteřin

Id aukce: 6157

Vladimír Jandejsek

Název: Jantra tajemství

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 1 minut 55 vteřin

Id aukce: 6159

J. Mandel

Název: Předjaří

Olej / plátno

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 3 minut 55 vteřin

Id aukce: 6160

Olga Holínová

Název: Do oblak

Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 5 minut 55 vteřin

Id aukce: 6145

Název: Svatý Bican

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 7 minut 55 vteřin

Id aukce: 6149

Miroslav Houšť

Název: Proměny

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )

Rozměr: 53 x 104 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 9 minut 55 vteřin

Id aukce: 6161

Zdeněk Burian

Název: Lovci

Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 90 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 11 minut 55 vteřin

Id aukce: 6162

František Blažíček

Název: Drozd a nakládaný hermelín

rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 49 x 34 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 12 hodin 15 minut 55 vteřin

Id aukce: 6139