Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
5 hodin
44 minut
15 vteřin
Id aukce: 6145
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
5 hodin
46 minut
15 vteřin
Id aukce: 6149
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
5 hodin
48 minut
15 vteřin
Id aukce: 6161
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
16 dnů
5 hodin
50 minut
15 vteřin
Id aukce: 6162
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
16 dnů
5 hodin
52 minut
15 vteřin
Id aukce: 6169
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
5 hodin
54 minut
15 vteřin
Id aukce: 6139
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
5 hodin
56 minut
15 vteřin
Id aukce: 6120
Olej / lepenka
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
5 hodin
58 minut
15 vteřin
Id aukce: 6123
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
6 hodin
0 minut
15 vteřin
Id aukce: 6152
Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
6 hodin
0 minut
15 vteřin
Id aukce: 6134
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
6 hodin
2 minut
15 vteřin
Id aukce: 6154
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
6 hodin
4 minut
15 vteřin
Id aukce: 6163
Olej / tempera
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
16 dnů
6 hodin
6 minut
15 vteřin
Id aukce: 6164
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
16 dnů
6 hodin
8 minut
15 vteřin
Id aukce: 6165
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 70 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
16 dnů
6 hodin
10 minut
15 vteřin
Id aukce: 6166
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 32 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
16 dnů
6 hodin
12 minut
15 vteřin
Id aukce: 6170
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav slušný )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
6 hodin
14 minut
15 vteřin
Id aukce: 6172
Kov / slitina
podstavec: dřevo
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 12,5 cm
Rozměr: výška: 12,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
6 hodin
16 minut
15 vteřin
Id aukce: 6174