Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
28 dnů
15 hodin
35 minut
28 vteřin
Id aukce: 6179
Kvaš / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 23, kvalitní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
28 dnů
15 hodin
51 minut
28 vteřin
Id aukce: 6126
Akryl / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
28 dnů
16 hodin
19 minut
28 vteřin
Id aukce: 6180