Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
3 dnů
3 hodin
41 minut
5 vteřin
( 02.05.2024 22:00:00 )
Id aukce: 6084