Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Draží se
Končící:
4 dnů
23 hodin
33 minut
41 vteřin
( 02.05.2024 22:00:00 )
Id aukce: 6084
Účastníci: 8
Příhozy: 15
Přihodit
|