Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
4 dnů
7 hodin
41 minut
15 vteřin
Id aukce: 7394
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
7 hodin
43 minut
15 vteřin
Id aukce: 7420
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
7 hodin
45 minut
15 vteřin
Id aukce: 7335
Olej / lepenka
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69,5 x 73 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
4 dnů
7 hodin
47 minut
15 vteřin
Id aukce: 7381
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 21 x 27 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
5 dnů
5 hodin
41 minut
15 vteřin
Id aukce: 7368
Olej / plátno
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
5 hodin
43 minut
15 vteřin
Id aukce: 7385
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 74 x 54 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
5 hodin
45 minut
15 vteřin
Id aukce: 7386
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
5 hodin
47 minut
15 vteřin
Id aukce: 7357
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
5 hodin
49 minut
15 vteřin
Id aukce: 7336
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
5 dnů
5 hodin
51 minut
15 vteřin
Id aukce: 7370
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 22 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
5 hodin
53 minut
15 vteřin
Id aukce: 7380
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
5 dnů
5 hodin
55 minut
15 vteřin
Id aukce: 7401
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
5 hodin
57 minut
15 vteřin
Id aukce: 7414
Olej / plátno
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
5 hodin
59 minut
15 vteřin
Id aukce: 7393
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav původní )
Rozměr: 58 x 75 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
6 hodin
1 minut
15 vteřin
Id aukce: 7338
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
6 hodin
3 minut
15 vteřin
Id aukce: 7337
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
5 dnů
6 hodin
5 minut
15 vteřin
Id aukce: 7339
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
6 hodin
7 minut
15 vteřin
Id aukce: 7340
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, stav perfektní )
na zadní straně autorský přípis včetně autorského certifikátu
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Tvoří na pomezí neosymbolismu a semifigurativniho abstraktního expresionismu. Je nekonformní a ve své tvorbě experimentuje.
Rozměr: 90 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
6 hodin
9 minut
15 vteřin
Id aukce: 7388
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 51 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
5 dnů
6 hodin
11 minut
15 vteřin
Id aukce: 7421