Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původní )
Rozměr: 65 x 84 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
19 hodin
29 minut
30 vteřin
Id aukce: 6552
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
24 dnů
19 hodin
31 minut
30 vteřin
Id aukce: 6570
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní adjustace, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 35 x 50 cm
číslováno 33/85
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
19 hodin
37 minut
30 vteřin
Id aukce: 6568
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
19 hodin
43 minut
30 vteřin
Id aukce: 6555
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
24 dnů
19 hodin
45 minut
30 vteřin
Id aukce: 6560
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 89 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24 dnů
19 hodin
47 minut
30 vteřin
Id aukce: 6572
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
19 hodin
49 minut
30 vteřin
Id aukce: 6582
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 67 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
24 dnů
19 hodin
57 minut
30 vteřin
Id aukce: 6578
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
20 hodin
3 minut
30 vteřin
Id aukce: 6554
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 129 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
24 dnů
20 hodin
5 minut
30 vteřin
Id aukce: 6557
Cín / olovo / zlato
( značeno O. Zoubek, stav perfektní )
výška včetně podstavce: 55 cm
- bude doplněno o posudek PhDr. Polany Bregantové, dcery autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře
Rozměr: výška: 55 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
24 dnů
20 hodin
7 minut
30 vteřin
Id aukce: 6569
Olej / sololit
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
20 hodin
11 minut
30 vteřin
Id aukce: 6574
Olej / plátno
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
20 hodin
13 minut
30 vteřin
Id aukce: 6575
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
24 dnů
20 hodin
15 minut
30 vteřin
Id aukce: 6577
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
24 dnů
20 hodin
17 minut
30 vteřin
Id aukce: 6585