Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
31 dnů
4 hodin
10 minut
53 vteřin
Id aukce: 6120
Olej / lepenka
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
31 dnů
4 hodin
12 minut
53 vteřin
Id aukce: 6123
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
4 hodin
14 minut
53 vteřin
Id aukce: 6152
Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
4 hodin
14 minut
53 vteřin
Id aukce: 6134
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
31 dnů
4 hodin
16 minut
53 vteřin
Id aukce: 6154
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
31 dnů
4 hodin
18 minut
53 vteřin
Id aukce: 6163
Olej / tempera
( signováno vpravo dole, stav slušný )
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
31 dnů
4 hodin
20 minut
53 vteřin
Id aukce: 6164
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, na místech lehce poškozeno, stav slušný )
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
31 dnů
4 hodin
22 minut
53 vteřin
Id aukce: 6165