čas serveru: 21:29:16

Probíhající aukce

Gustav Porš

Název: Venkovský motiv

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 4 minut 43 vteřin

Id aukce: 6120

František Jiroudek

Název: U okna

Olej / lepenka

Rozměr: 67 x 50 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 6 minut 43 vteřin

Id aukce: 6123

Andrej Bělocvětov

Název: Rozhovor

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )

Rozměr: 21 x 37 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 8 minut 43 vteřin

Id aukce: 6152

Josef Liesler

Název: Unavený muž

Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6134

František Florian

Název: Native woman

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 10 minut 43 vteřin

Id aukce: 6154

Vilém Cihelka

Název: Jarní tání

Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 12 minut 43 vteřin

Id aukce: 6163

Cyril Chramosta

Název: Jihočeské nebe

Olej / tempera
( signováno vpravo dole, stav slušný )
vzadu autorský štítek

Rozměr: 61 x 86 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 14 minut 43 vteřin

Id aukce: 6164

Gustav Macoun

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 86 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 32 dnů 0 hodin 16 minut 43 vteřin

Id aukce: 6165