čas serveru: 12:15:36

Probíhající aukce

O. Bubeníček

Název: Cesta ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 44 minut 23 vteřin

Id aukce: 2598

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s kohoutem

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 47 minut 23 vteřin

Id aukce: 2594

Siola

Název: Správné informace

Asambláž

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 50 minut 23 vteřin

Id aukce: 2581

Gustav Macoun

Název: Větrný den v Kameničkách

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 14,5 x 19 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 53 minut 23 vteřin

Id aukce: 2570

Banksy

Název: Vrtulník

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 56 minut 23 vteřin

Id aukce: 2609

Cína Jelínek

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 52,5 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 59 minut 23 vteřin

Id aukce: 2573

J. Cook

Název: Dreamline

( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 2 minut 23 vteřin

Id aukce: 2582

Petr Kouba

Název: Plochá dráha Meteor Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav původní )

Rozměr: 75 x 80 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 5 minut 23 vteřin

Id aukce: 2604

Kubal

Název: Zátiší s ovocem

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 47 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 8 minut 23 vteřin

Id aukce: 2615

Jozef Rener

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno

Rozměr: 33,5 x 42 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 11 minut 23 vteřin

Id aukce: 2617

Robert Jiran

Název: Nahá

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 14 minut 23 vteřin

Id aukce: 2568

Název: Polom

Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 17 minut 23 vteřin

Id aukce: 2616

Bílek

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit

Rozměr: 37,5 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 20 minut 23 vteřin

Id aukce: 2621

Vacek

Název: Zima

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav původní )

Rozměr: 48 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 23 minut 23 vteřin

Id aukce: 2627

Název: Kostelík v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 26 minut 23 vteřin

Id aukce: 2632

Gustav Macoun

Název: Zimní chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, kolem 1915, stav perfektní )
publikováno v knize Světlo v obraze
publikováno v katalogu SPH - S.V.U Mánes
vystaveno v Jízdárně pražského hradu
obraz byl zakoupen v galerii Kodl v roce 2010

Rozměr: 71 x 85,5 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 29 minut 23 vteřin

Id aukce: 2596

Banksy

Název: Rat

( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 32 minut 23 vteřin

Id aukce: 2644

Daniel Kreibich

Název: V pohybu

Kombinovaná technika / sololit

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 35 minut 23 vteřin

Id aukce: 2591

Amálie Mánesová

Název: Luční kvítí

Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm

Rozměr: 45 x 31 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 38 minut 23 vteřin

Id aukce: 2592

Toyen - Marie Čermínová

Název: Králíček

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 48, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 40 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 41 minut 23 vteřin

Id aukce: 2595