Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )
Rozměr: 40 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
4 minut
43 vteřin
Id aukce: 7308
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
6 minut
43 vteřin
Id aukce: 7309
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav slušný )
Rozměr: 89 x 54 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
17 dnů
11 hodin
8 minut
43 vteřin
Id aukce: 7334
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 56 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
11 hodin
10 minut
43 vteřin
Id aukce: 7343
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
12 minut
43 vteřin
Id aukce: 7310
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
14 minut
43 vteřin
Id aukce: 7311
Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17 dnů
11 hodin
16 minut
43 vteřin
Id aukce: 7352
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 53 x 73 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
11 hodin
18 minut
43 vteřin
Id aukce: 7363
Dřevoryt / papír
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 23 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
17 dnů
11 hodin
20 minut
43 vteřin
Id aukce: 7412
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
22 minut
43 vteřin
Id aukce: 7312
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17 dnů
11 hodin
24 minut
43 vteřin
Id aukce: 7353
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
26 minut
43 vteřin
Id aukce: 7305
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský certifikát
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 90 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17 dnů
11 hodin
28 minut
43 vteřin
Id aukce: 7419
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
30 minut
43 vteřin
Id aukce: 7313
Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 38 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
11 hodin
32 minut
43 vteřin
Id aukce: 7422
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
17 dnů
11 hodin
34 minut
43 vteřin
Id aukce: 7369
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
36 minut
43 vteřin
Id aukce: 7314
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
17 dnů
11 hodin
38 minut
43 vteřin
Id aukce: 7342
Olej / plátno
- kolem roku 1920
( signováno monogramem B ( signatura pod rámem ), stav původní )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Hugo Boettinger
(30. dubna 1880, Plzeň – 9. prosince 1934, Praha)
- český malíř, grafik, karikaturista, loutkář a ilustrátor
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17 dnů
11 hodin
40 minut
43 vteřin
Id aukce: 7332
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
17 dnů
11 hodin
42 minut
43 vteřin
Id aukce: 7316