Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
0 dnů
9 hodin
32 minut
14 vteřin
Id aukce: 7372
Olej / lepenka
- na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
0 dnů
9 hodin
34 minut
14 vteřin
Id aukce: 7399
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno 2/30
rozměr ve výřezu: 12 x 15 cm
Rozměr: 12 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
0 dnů
9 hodin
36 minut
14 vteřin
Id aukce: 7405
Tempera
- ze sbírky herce Radovana Lukavského
Rozměr: 16 x 34 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
0 dnů
9 hodin
38 minut
14 vteřin
Id aukce: 7408
Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
0 dnů
9 hodin
40 minut
14 vteřin
Id aukce: 7366
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, dobový autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
9 hodin
42 minut
14 vteřin
Id aukce: 7348
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
0 dnů
9 hodin
44 minut
14 vteřin
Id aukce: 7375
rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
0 dnů
9 hodin
46 minut
14 vteřin
Id aukce: 7409
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 24,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
0 dnů
9 hodin
48 minut
14 vteřin
Id aukce: 7410
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 65 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
0 dnů
9 hodin
50 minut
14 vteřin
Id aukce: 7362
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
9 hodin
52 minut
14 vteřin
Id aukce: 7355
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 24 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
0 dnů
9 hodin
54 minut
14 vteřin
Id aukce: 7423
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
9 hodin
56 minut
14 vteřin
Id aukce: 7346
Olej / plátno
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
9 hodin
58 minut
14 vteřin
Id aukce: 7350
Olej / plátno / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
0 dnů
10 hodin
0 minut
14 vteřin
Id aukce: 7416
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )
Rozměr: 12 x 15,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
0 dnů
10 hodin
2 minut
14 vteřin
Id aukce: 7406
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68
Rozměr: 9 x 15,3 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
10 hodin
4 minut
14 vteřin
Id aukce: 7404
Olej / překližka
Rozměr: 34 x 53 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
10 hodin
6 minut
14 vteřin
Id aukce: 7347
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
0 dnů
10 hodin
8 minut
14 vteřin
Id aukce: 7417
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
0 dnů
10 hodin
10 minut
14 vteřin
Id aukce: 7418