čas serveru: 09:30:02

Probíhající aukce

Jiří Balling

Název: Před domem

Olej / dřevo
( signováno a datováno vlevo dole 1912, stav slušný

Rozměr: 32 x 16 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Končící: 13 dnů 12 hodin 26 minut 57 vteřin

Id aukce: 635

Josef Procházka

Název: Na lávce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 13 dnů 12 hodin 29 minut 57 vteřin

Id aukce: 541

Název: Mostecká věž

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 29 x 19 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 29 minut 57 vteřin

Id aukce: 636

Název: Podvečer v krajině

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 32 minut 57 vteřin

Id aukce: 637

František Škrabánek

Název: Podzimní den

Olej / lepenka

Rozměr: 14 x 17 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 35 minut 57 vteřin

Id aukce: 638

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 38 minut 57 vteřin

Id aukce: 639

Miloš Antonovič

Název: Na Štědrý den

( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 41 minut 57 vteřin

Id aukce: 640

Arnošt Smetana

Název: Borovice

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 44 minut 57 vteřin

Id aukce: 641

Průcha

Název: Vysoké nebe

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1967 )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 47 minut 57 vteřin

Id aukce: 642

Název: Vodní hladina

Olej / tempera
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 51 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 50 minut 57 vteřin

Id aukce: 643

Šrámek

Název: Zima v podhůří

Olej / karton
( signováno vlevo dole, v dobrém stavu )

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 53 minut 57 vteřin

Id aukce: 644

Hérink F. Hanuš

Název: Podzim na Hané

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 56 minut 57 vteřin

Id aukce: 645

Jan Honsa

Název: Meandr řeky

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 43 x 64 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 14 dnů 10 hodin 59 minut 57 vteřin

Id aukce: 545

Název: Přímořská krajina

Rozměr: 36 x 48 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 2 minut 57 vteřin

Id aukce: 646

Název: Chalupy

Olej / karton
( signováno a datováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 5 minut 57 vteřin

Id aukce: 647

Vlastislav Lachout

Název: Erotický sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, v dobrém stavu )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 8 minut 57 vteřin

Id aukce: 648

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Duby v krajině

Olej / karton

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 11 minut 57 vteřin

Id aukce: 649

Jiří Němec

Název: Pyramida

Olej / plátno
( signováno uprostřed, datováno 91, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 14 minut 57 vteřin

Id aukce: 650

Jiří Němec

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 17 minut 57 vteřin

Id aukce: 651

Raimová

Název: Větrný den

Olej / karton
( signováno vzadu, stav původní )

Rozměr: 17 x 20 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Končící: 14 dnů 11 hodin 20 minut 57 vteřin

Id aukce: 652