Popis
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68
Rozměr: 9 x 15,3 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Končící:
15 dnů
20 hodin
35 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:22:00 )
Id aukce: 7404
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 53 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Draží se
Končící:
15 dnů
20 hodin
37 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )
Id aukce: 7347
Účastníci: 4
Příhozy: 6
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Končící:
15 dnů
20 hodin
39 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )
Id aukce: 7417
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Draží se
Končící:
15 dnů
20 hodin
41 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:28:00 )
Id aukce: 7418
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Draží se
Končící:
15 dnů
20 hodin
43 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:30:00 )
Id aukce: 7373
Účastníci: 3
Příhozy: 5
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Končící:
15 dnů
20 hodin
45 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:32:00 )
Id aukce: 7424
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Končící:
15 dnů
20 hodin
47 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )
Id aukce: 7427
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Končící:
15 dnů
20 hodin
49 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )
Id aukce: 7426
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Draží se
Končící:
15 dnů
20 hodin
51 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )
Id aukce: 7428
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Draží se
Končící:
15 dnů
20 hodin
53 minut
28 vteřin
( 22.01.2026 22:40:00 )
Id aukce: 7360
Účastníci: 10
Příhozy: 16
Přihodit
|