Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 51 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
20 dnů
7 hodin
59 minut
20 vteřin
Id aukce: 7421
Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
20 dnů
8 hodin
1 minut
20 vteřin
Id aukce: 7403
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
20 dnů
8 hodin
3 minut
20 vteřin
Id aukce: 7417
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
20 dnů
8 hodin
5 minut
20 vteřin
Id aukce: 7418
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
20 dnů
8 hodin
9 minut
20 vteřin
Id aukce: 7424
Akvarel / lepenka
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
20 dnů
8 hodin
11 minut
20 vteřin
Id aukce: 7427
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
20 dnů
8 hodin
13 minut
20 vteřin
Id aukce: 7426
Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
20 dnů
8 hodin
15 minut
20 vteřin
Id aukce: 7428
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 170 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
20 dnů
8 hodin
17 minut
20 vteřin
Id aukce: 7360