čas serveru: 09:16:33

Probíhající aukce

Průša

Název: Šumava

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, v původním stavu )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 34 minut 26 vteřin

Id aukce: 689

Václav Němeček

Název: Zátiší

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 64 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 37 minut 26 vteřin

Id aukce: 690

Maurice Vagh Weinmann

Název: Na řece

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 40 minut 26 vteřin

Id aukce: 691

Gustav Macoun

Název: Procesí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datace 1907 - 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 43 minut 26 vteřin

Id aukce: 557

Ramirez

Název: Erotický sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 67, stav slušný )

Rozměr: 67 x 67 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 46 minut 25 vteřin

Id aukce: 692

Josef Peca

Název: Postavy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 49 minut 25 vteřin

Id aukce: 693

Název: Erotika

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 89 x 116 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 52 minut 25 vteřin

Id aukce: 694

Miroslav Tichý

Název: Turistická stezka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 90 x 105 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 55 minut 25 vteřin

Id aukce: 695

Ugo Malvano

Název: Via Levone ( Itálie )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Končící: 15 dnů 11 hodin 58 minut 25 vteřin

Id aukce: 696

Jiří Mandel ml.

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 100 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 1 minut 25 vteřin

Id aukce: 697

L. Špačková

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 4 minut 25 vteřin

Id aukce: 698

Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 32 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 7 minut 25 vteřin

Id aukce: 699

Vladimír Gottwald

Název: Letní krajina v Dol. Tatrách

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 10 minut 25 vteřin

Id aukce: 700

Gustav Macoun

Název: U nás v Kameničkách

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 13 minut 25 vteřin

Id aukce: 553

Leopold Musil

Název: Stohy u Počernic

Olej / sololit

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 16 minut 25 vteřin

Id aukce: 701

Andrej Bělocvětov

Název: Kompozice

( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 49 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 19 minut 25 vteřin

Id aukce: 702

Bohumil Kubišta

Název: Autoportrét

Linorit

Rozměr: 21 x 14,5 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 22 minut 25 vteřin

Id aukce: 703

Jóža Mikš

Název: Tatry

Olej / karton
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 25 minut 25 vteřin

Id aukce: 704

Gustav Reiter

Název: Rybník

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 97 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 28 minut 25 vteřin

Id aukce: 705

Název: Veselice

Olej / sololit
( původní stav )
kolem roku 1940

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 15 dnů 12 hodin 31 minut 25 vteřin

Id aukce: 706