čas serveru: 23:52:16

Probíhající aukce

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 37 minut 42 vteřin

Id aukce: 7373

Název: Kuřák vodní dýmky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 22 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 39 minut 42 vteřin

Id aukce: 7424

Název: Karlův most

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 41 minut 42 vteřin

Id aukce: 7427

Josef Šíma

Název: Továrna

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 43 minut 42 vteřin

Id aukce: 7426

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 45 minut 42 vteřin

Id aukce: 7428

Václav Radimský

Název: Stavení u řeky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 99 cm

Aktuální cena: 235 000 Kč

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 47 minut 42 vteřin

Id aukce: 7360