čas serveru: 20:04:45

Probíhající aukce

Jiří Mandel ml.

Název: Zákoutí u Karlova mostu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 38 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 12 dnů 1 hodin 46 minut 14 vteřin

Id aukce: 3172

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Končící: 12 dnů 1 hodin 49 minut 14 vteřin

Id aukce: 3173

Roy Lichtenstein

Název: Ohhh... Alright...

( signováno vpravo dole v tisku, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
přiložen certifikát, limitovaná edice
číslováno: 75 z 150

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 12 dnů 1 hodin 52 minut 14 vteřin

Id aukce: 3180

Václav Radimský

Název: Letní bouřka

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní francouzský rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 62 x 82 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Končící: 12 dnů 1 hodin 55 minut 14 vteřin

Id aukce: 3080