Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
0 dnů
22 hodin
37 minut
42 vteřin
Id aukce: 7373
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
0 dnů
22 hodin
39 minut
42 vteřin
Id aukce: 7424
Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
0 dnů
22 hodin
41 minut
42 vteřin
Id aukce: 7427
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
0 dnů
22 hodin
43 minut
42 vteřin
Id aukce: 7426
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
22 hodin
45 minut
42 vteřin
Id aukce: 7428
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 235 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
0 dnů
22 hodin
47 minut
42 vteřin
Id aukce: 7360