čas serveru: 20:49:42

Waldraff

Název: Pastýř

Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 53 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 060

Vladimír Svoboda

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 53 x 71 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 061

Karel Dudič

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )

Rozměr: 53 x 83 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 062

Henri Bargin

Název: Večer na ostrově Bandol

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, původ Francie, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 61 cm

Aktuální cena: 5 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 063

Kaucký

Název: Zátiší s jablky

Olej / překližka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 064

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

Měchura

Název: Zima

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 87 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 067

Měchura

Název: Letní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 120 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 068

Měchura

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 070

Igor Pančuk

Název: Studenovodské vodopády

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 77 x 49 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 066

K. J. Sigmund

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 072

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 82 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 069

Leopold Musil

Název: Sad v Šárce

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 90 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 073

Brožovský

Název: Západ slunce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )

Rozměr: 35 x 100 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 074

Název: Jarní nálada

Olej / překližka

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 075

Igor Pančuk

Název: Štrbské pleso

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )

Rozměr: 75 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 071

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 076