čas serveru: 18:39:21

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice IV. ( sbírka )

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm

Rozměr: 14,5 x 9,6 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2733

Název: Batole

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 29,5 x 19 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2728

Gustav Macoun

Název: Pražské zákoutí

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2722

Příhozy: 109

Alois Kalvoda

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2704

Příhozy: 84

Kamil Lhoták

Název: Krajina s nádrží

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )

Rozměr: 39,5 x 45 cm

Aktuální cena: 1 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Id aukce: 2658

Příhozy: 123

Název: Tibetská buddhistická mandala

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2735

Název: Letní nálada s koňským povozem

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 69 x 34,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2738

Název: Obrazový rám

Dřevo / dřevořezba
( vyřezávaný rám, stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 55,5 x 67,5 cm

Rozměr: 55,5 x 67,5 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2740

Název: Lesní bystřina

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 69 x 34,5 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2739

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2743

Votava

Název: Krajinka s řekou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2745

Votava

Název: Vodní mlýn

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2746

Henri Bargin

Název: Večer na ostrově Bandol

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, původ Francie, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 61 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2761

Název: Chalupy

Olej / plátno
původ Belgie

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2747

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2720

Bohuslav Tůma

Název: Po bouřce

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2762

Jan Orlík

Název: Zátiší s melounem

( signováno vpravo nahoře, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2753

B. Müller

Název: Ve skalách

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav původní )

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2756

J. B. Plaček

Název: Pasačka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 46 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2757

Jan Orlík

Název: Bouřkové mraky

( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2758