čas serveru: 19:24:57

Název: Periferie

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3837

Název: Horská krajina

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 44 x 47 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3840

Název: Zápisník zmizelého

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3786

M. Houra

Název: Tři příběhy III.

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Id aukce: 3802

Název: Sázava

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis Sázava 37, stav slušný )

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3820

Banksy

Název: Parlament zasedá

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 53/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3809

Karel Benetka

Název: Manžel

Kresba tuší
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3940

A. Hulíková

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3838

Šimon

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 39, dekorativní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3824

Josef Bíno

Název: Roubenka

Olej / lepenka

Rozměr: 42 x 57 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3829

Karel Chaloupka

Název: Rovné

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 2 450 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3882

Karel Chaba

Název: PF85

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm

Rozměr: 14 x 9 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3865

S. G. Maran

Název: Zima na Malé straně

Olej / plátno

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3876

Název: Obrazový rám

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3877

Stanislav Feikl

Olej / lepenka

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3880

Jaques Philippe Le Bas

Název: Na lovu

Mědirytina
( nesignováno, datováno 1877, stav perfektní )

Rozměr: 37 x 27 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3941

Název: Svatá trojice

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 80 x 61,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3883

Václav Hora

Název: Chaloupky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 45, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3796

Stehlík

Název: Na ulici

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 55 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 3803

Banksy

Název: Mouse

číslováno: 41/150

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3879