Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3837
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 44 x 47 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3840
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3786
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Id aukce: 3802
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis Sázava 37, stav slušný )
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3820
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 53/150
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3809
Kresba tuší
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3940
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 37 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3838
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 39, dekorativní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3824
Olej / lepenka
Rozměr: 42 x 57 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3829
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 2 450 Kč
Vyvolávací cena: 2 450 Kč
Id aukce: 3882
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm
Rozměr: 14 x 9 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3865
Olej / plátno
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3876
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3877
Olej / lepenka
Rozměr: 31 x 41 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3880
Mědirytina
( nesignováno, datováno 1877, stav perfektní )
Rozměr: 37 x 27 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3941
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 80 x 61,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 3883
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 45, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 27 x 33 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3796
Olej / plátno
Rozměr: 54 x 55 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 3803
číslováno: 41/150
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3879