čas serveru: 15:02:32

Václav Hora

Název: Zimní nálada II.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 15 x 20 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3798

Monogramista V.F.

Název: Na poli

Gobelín
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 25 x 31 cm

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3847

Název: Kytice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 28 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3844

Štěpán Dančo

Název: Křik II.

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo

Rozměr: 10,5 x 10,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 3814

Miroslav Mužík

Název: Pískovna u Mostu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3807

Dagmar Havlíčková

Název: Akt s růží

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 15 x 10 cm
číslováno : 87/200

Rozměr: 15 x 10 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3863

Václav Bartovský

Název: Vyhlídka na soutoku řek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1952, nerámováno, stav původní )
Obraz pochází z doby, kdy Svaz výtvarných umělců vyzval k soutěži na vymalování říčních krajin země české

Rozměr: 60,5 x 73,5 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3890

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s kyticí

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav původní )

Rozměr: 74 x 57 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3886

František Aron

Název: Na Horní Bečvě

Olej / sololit

Rozměr: 31 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3895

Ernestine Janzen

Název: Mužská postava

Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm

Rozměr: 56 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3908

Ota Janeček

Název: Reklamní plakát

Litografie / papír / plátno

Rozměr: 72 x 44 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3945

Karel Štětkař

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Id aukce: 3913

František Aron

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 13 x 17 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3903

Kolb

Název: Zátiší s růžemi

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3822

Ernestine Janzen

Název: Ženská postava

Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm

Rozměr: 56 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3909

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 79 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3788

Účastníci: 17

Příhozy: 91

Josef Bíno

Název: Břízy

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3831

Příhozy: 56

Název: Jeho veličenstvo kníže Covid přichází

Kombinovaná technika / Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
opatřeno DNA

Rozměr: 95 x 120 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3912

František Nedvěd

Název: Skulptura

Olej / plátno / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno na zadní straně 1990, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3914

A. Augusta

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3799