čas serveru: 15:55:06

Grosse

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3843

František Max

Název: Pražské zákoutí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3896

Název: Pohled do kraje

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3821

Příhozy: 51

Miloslav Holý

Název: Krajina v podvečer

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem.

Rozměr: 17,5 x 46 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3916

Max Švabinský

Název: Duha

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1941, kvalitní rám - plátkové stříbro, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 43 x 51 cm

Rozměr: 43 x 51 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3923

František Aron

Název: Kostelík v zimě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 11 x 14 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3904

Karel Laštovka

Název: Tváře

Litografie
číslováno 50/100
rozměr ve výřezu : 18 x 12 cm

Rozměr: 18 x 12 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3924

Olbram Zoubek

Název: Libuše

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 22 x 15 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3819

Příhozy: 60

Monogramista JKT

Název: Karlův most

Olej / sololit

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 3915

Název: Pohled na město v Holandsku

Litografie
rozměr ve výřezu : 11 x 24 cm

Rozměr: 11 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3911

František Aron

Název: Těšínov - U Nových Hradů ( Šumava )

Olej / lepenka

Rozměr: 8 x 11,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3905

Jaro Procházka

Název: Na Čertovce

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3784

Účastníci: 16

Příhozy: 75

Oldřich Hamera

Název: Monotyp

Koláž
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
rozměr ve výřezu : 46 x 36 cm

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3910

Josef Tomek

Název: Podzim v Podťatém - Velké Karlovice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3834

Pablo Ruiz Picasso

Název: Kubistické zátiší

hliníkový, lakovaný rám
číslováno 56/200

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3811

M. Silla

Název: Meandr říčky

Olej / překližka

Rozměr: 33 x 52 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3850

Josef Procházka

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dubový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 67 x 49 cm

Aktuální cena: 91 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3792

Účastníci: 19

Příhozy: 104

Jan Slavíček

Název: Zátiší s rubínovou sklenicí

Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko, včetně přípisu autora

Rozměr: 46 x 49 cm

Aktuální cena: 165 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3781

Příhozy: 109

K. Homola

Název: Lesní chata

( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )
rozměr ve výřezu : 29 x 40 cm

Rozměr: 29 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3846

Štěpán Dančo

Název: Čenicháči

( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo

Rozměr: 29 x 29 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3815