čas serveru: 00:48:58

L. Kratochvíl

Název: Les u Jizery

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )

Rozměr: 34 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3976

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 61 x 46 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4005

Štěpán Dančo

Název: Ležácí I.

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo

Rozměr: 30 x 21 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4018

Škrabánek

Název: Zimní nálada - Slavníč u Herálce na Humpolecku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4003

Název: Lysá hora

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4079

Šaroun

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4087

Název: Červánky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4088

Název: Přišlo jaro

Olej / plátno

Rozměr: 32 x 39 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4089

Jan Slavíček

Název: Pozdní léto

Olej / plátno
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 46 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 3995

Robert Jiran

Název: Na schůzce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3978

Příhozy: 50

Josef Ptáček

Název: Českomoravská vysočina pod Křemešníkem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3992

Miroslav Kučera

Název: Lesní interier

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4067

Vladimír Komárek

Název: Pět stromů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3949

Příhozy: 128

Josef Procházka

Název: Cestou z pískovny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 87 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3964

Příhozy: 98

František Aron

Olej / lepenka

Rozměr: 11 x 20,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4014

Claude Bils

Název: Sběrači škeblí

Olej / plátno
Francie (1884-1968)

Rozměr: 47 x 55 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4065

Tofanov

Název: Hlava koně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav slušný )

Rozměr: 71 x 51 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4080

Název: Lesní interiér

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 42 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4081

E. Mayer

Název: Zátiší

Olej / sololit

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4082

Daněk Sedláček

Název: Na houbách

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3967

Příhozy: 68