Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1028
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 56 cm
Aktuální cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1030
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 103 cm
Aktuální cena: 29 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1032
Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm
Rozměr: 18 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1033
Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 1038
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 95 x 120 cm
Aktuální cena: 190 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1040
Příhozy: 66
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 27 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1046
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1048
Vyřezávaný reliéf
2019
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1020
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 41 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1052
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )
Rozměr: 47 x 62 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1053
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 40 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1054
Olej / plátno
Rozměr: 30,5 x 40 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1055
Olej / sololit
Rozměr: 44 x 80 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1058
Olej / sololit
Rozměr: 42 x 69 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1060
Olej / lepenka
Rozměr: 39 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1065
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 40 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1067
Olej / dřevo
původ - Francie
Na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1070
Olej / dřevo
Rozměr: 16 x 24 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1071
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 1045